zakup_mieszkania

Inwestycja w mieszkanie.

Zainwestowałem

Jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że czas zainwestować w coś. I stało się wybór padł na zakup mieszkania. Postanowiłem kupić mieszkanie 2-3 pokojowe przeprowadzić remont i zacząć wynajmować. Przed zakupem postanowiłem sobie, że nie będę wynajmował mieszkania studentom, ponieważ ryzyko zniszczenia mojego mieszkania byłoby spore.

Wybór mieszkania

Mam wrażenie, że obecnie rynek jest przesycony ofertami sprzedaży mieszkań, dla mnie to bardzo dobrze, ponieważ ceny są bardzo atrakcyjne. Przy zakupie mieszkanie stwierdziłem, że poproszę o pomoc biuro nieruchomości, które zajmie się wszystkim, a ja tylko będę decydował czy kupuje to mieszkanie czy szukamy dalej. Jak dla mnie świetny układ! Prowizja nie była zbyt duża więc tym bardziej chciałem skorzystać za fachowców. No i stało się po trzech tygodniach znalazłem idealne dla siebie mieszkanie. 3 pokoje 75 metrów po remoncie. Sprzedającemu się spieszyło dlatego udało mi się zejść z ceny parę tysięcy. No i kupiłem :)
W następnym wpisie opowiem o szukaniu osób do wynajęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>